[Rozmiar: 8600 bajtów]
Dziś jest Niedziela,  20 sierpnia 2017r. Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
   

Radni Rady Gminy Huszlew

  1. Wojciech Bartniczuk
    Zamieszkały: Krasna,
    Okręg wyborczy nr 7,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów - Członek,
    e-mail: .
  2. Marcin Borysiuk
    Zamieszkały: Kopce,
    Okręg wyborczy nr 13,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego - Członek,
    e-mail: .
  3. Marcin Piotr Chwedczuk
    Zamieszkały: Mostów,
    Okręg wyborczy nr 14,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego - członek,
    e-mail: .
  4. Czesław Domański
    Zamieszkały: Krzywośnity,
    Okręg wyborczy nr 9,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego - Przewodniczacy,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów - Członek,
    e-mail: .
  5. Mariusz Gez
    Zamieszkały: Dziadkowskie,
    Okręg wyborczy nr 10,
    Funkcja w Radzie Gminy  - Członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna - Przewodniczacy,
    e-mail: .
  6. Jolanta GROMADZKA
    Zamieszkały: Makarówka,
    Okręg wyborczy nr 6,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna - Członek,
    e-mail: .
  7. Marek Łukasz GROMADZKI
    Zamieszkały: Makarówka,
    Okręg wyborczy nr 5,
    Funkcja w Radzie Gminy  - Wiceprzewodniczący Ragy Gminy,
    e-mail: .
  8. Rafał Kazimierz Hornowski
    Zamieszkały: Juniewicze,
    Okręg wyborczy nr 12,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego - Członek,
    e-mail: .
  9. Stefan Koźluk
    Zamieszkały: Zienie,
    Okręg wyborczy nr 3,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna - Członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów - Przewodniczący,
    e-mail: .
  10. Adam MATUSZ
    Zamieszkały: Huszlew,
    Okręg wyborczy nr 1,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów - członek,
    e-mail: .
  11. Marek NOWOSIELSKI
    Zamieszkały: Siliwonki,
    Okręg wyborczy nr 15,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów - członek,
    e-mail: .
  12. Ireneusz Aleksander SACZARCZUK
    Zamieszkały: Kownaty,
    Okręg wyborczy nr 8,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna - członek,
    e-mail: .
  13. Adam SAWCZUK
    Zamieszkały: Huszlew,
    Okręg wyborczy nr 2,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna - członek,
    e-mail: .
  14. Daniel STRUK
    Zamieszkały: Ławy,
    Okręg wyborczy nr 4,
    Funkcja w Radzie Gminy  - członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego - Członek,
    e-mail: .
  15. Grzegorz Wawryniuk
    Zamieszkały: Żurawlówka,
    Okręg wyborczy nr 9,
    Funkcja w Radzie Gminy  - Przewodniczący Rady Gminy,
    e-mail: .

do góry^

© Urząd Gminy w Huszlewie (2003 - 2007)    08 - 206 Huszlew, tel. (0-83) 358 01 23
Created by ART-SOZON  validor css

strona ładowała się  0.048 s.