1. Wojciech Bartniczuk

    Zamieszkały: Krasna,
    Okręg wyborczy nr 7,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów – Członek,
    e-mail: .

  2. Marcin Borysiuk

    Zamieszkały: Kopce,
    Okręg wyborczy nr 13,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego – Członek,
    e-mail: .

  3. Marcin Piotr Chwedczuk

    Zamieszkały: Mostów,
    Okręg wyborczy nr 14,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego – członek,
    e-mail: .

  4. Czesław Domański

    Zamieszkały: Krzywośnity,
    Okręg wyborczy nr 9,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego – Przewodniczacy,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów – Członek,
    e-mail: .

  5. Mariusz Gez

    Zamieszkały: Dziadkowskie,
    Okręg wyborczy nr 10,
    Funkcja w Radzie Gminy  – Członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna – Przewodniczacy,
    e-mail: .

  6. Jolanta GROMADZKA

    Zamieszkały: Makarówka,
    Okręg wyborczy nr 6,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna – Członek,
    e-mail: .

  7. Marek Łukasz GROMADZKI

    Zamieszkały: Makarówka,
    Okręg wyborczy nr 5,
    Funkcja w Radzie Gminy  – Wiceprzewodniczący Ragy Gminy,
    e-mail: .

  8. Rafał Kazimierz Hornowski

    Zamieszkały: Juniewicze,
    Okręg wyborczy nr 12,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego – Członek,
    e-mail: .

  9. Stefan Koźluk

    Zamieszkały: Zienie,
    Okręg wyborczy nr 3,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna – Członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów – Przewodniczący,
    e-mail: .

  10. Adam MATUSZ

    Zamieszkały: Huszlew,
    Okręg wyborczy nr 1,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów – członek,
    e-mail: .

  11. Marek NOWOSIELSKI

    Zamieszkały: Siliwonki,
    Okręg wyborczy nr 15,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Budżetu i Finansów – członek,
    e-mail: .

  12. Ireneusz Aleksander SACZARCZUK

    Zamieszkały: Kownaty,
    Okręg wyborczy nr 8,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna – członek,
    e-mail: .

  13. Adam SAWCZUK

    Zamieszkały: Huszlew,
    Okręg wyborczy nr 2,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rewizyjna – członek,
    e-mail: .

  14. Daniel STRUK

    Zamieszkały: Ławy,
    Okręg wyborczy nr 4,
    Funkcja w Radzie Gminy  – członek,
    Komisja Komisja Rozwoju Gospodarczego – Członek,
    e-mail: .

  15. Grzegorz Wawryniuk

    Zamieszkały: Żurawlówka,
    Okręg wyborczy nr 9,
    Funkcja w Radzie Gminy  – Przewodniczący Rady Gminy,
    e-mail: .

Rozmiar czcionki
Kontrast