Spotkanie informacyjne w sprawie Programu Solarnego do 70% na zakup i montaż kolektorów słonecznych”

 w Informacje różne

Pierwsze spotkanie informacyjne w sprawie „Programu Solarnego do – 70% na zakup i montaż kolektorów słonecznych”Firma SUNMAX Sp z o.o. zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne w sprawie realizacji „Programu Solarnego do – 70% na zakup i montaż kolektorów słonecznych” dla mieszkańców Gminy Huszlew.
Spotkanie odbędzie się 25.03.2012 (Niedziela) o godz. 11:30 w budynku Świetlicy Wiejskiej przy Urzędzie Gminy Huszlew. Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogą przybyć na spotkanie zapraszamy do indywidualnego kontaktu: tel. 698 540 919.
Na spotkaniu zapoznają się Państwo między innymi: ze szczegółowymi informacjami na temat dopłat do 70%, korzyściami płynącymi z zastosowania urządzeń solarnych, oferowanymi rodzajami zestawów oraz przybliżonymi kosztami ich zakupów. Na zakończenie spotkania zainteresowani przystąpieniem do Programu Solarnego do – 70% na zakup i montaż kolektorów słonecznych będą mieli możliwość umówienia się na wizytę z doradcą firmy
SUNMAX Sp z o.o., który wykona bezpłatnie ocenę warunków technicznych budynku i wyceni koszty zakupu zestawu solarnego w Państwa obiektach mieszkalnych.