Punkt Konsultacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze

 w Czyste Powietrze

Informujemy, że od lipca  2021 roku  w Urzędzie Gminy w Huszlewie uruchomiony został Punkt Konsultacyjny rządowego Programu Priorytetowego Czyste Powietrze obsługiwany przez Młodszego Referenta ds. obsługi programu Czyste Powietrze (pokój nr.11, tel.83 358 01 23 wew.29).

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30-15.30.

W Punkcie Konsultacyjnym jest możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego ,,Czyste Powietrze” oraz jego złożenie. Następnie wniosek przesyłany jest do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, gdzie następuje jego ocena merytoryczna.

Uruchomiony Punkt Konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Huszlew aplikowanie o dofinansowanie lub pożyczkę w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie a Gminą Huszlew.
Mamy nadzieję, że funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie Gminy Huszlew.

Zachęcamy do korzystania z punktu!

Załączniki:

Ostatnie wpisy
Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast